Analiza Danych

Nie lubisz liczb ani matematyki?

Nie rozumiesz wykresów?

Nie masz pojęcia o co chodzi w tej całej analizie danych?

Marlena Puchalska-Zaguła

 

Jako magister zastosowań matematyki w ekonomii – uwielbiam analizować wszystko co się dzieje. Słupki, wykresy i ich analiza to moje ulubione zadania. Pomogę Ci odkryć, co dzieje się w Twoim biznesie, przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania i wskażę, które przynoszą oczekiwane rezultaty.

Zapraszam do współpracy.

Nigdy nie zaglądasz do nudnych statystyk, albo nawet nie wiesz czego mogłabyś tam szukać?

Ja to zrobię – wykopię dla Ciebie najistotniejsze dane, abyś mogła zwiększyć zasięgi i zaangażowanie, więcej zarobić czy zwiększyć liczbę osób, które zapisują się do Twojego Newslettera.

Instagram

Przeanalizuję dla Ciebie statystyki konta na Instagramie, aby sprawdzić które zdjęcia przyciągają największą liczbę odbiorców. Sprawdzę, kiedy przybywa Ci najwięcej obserwujących.

Google Analytics

Zajrzę do Google Analytics, aby sprawdzić, które posty są najchętniej czytane i co można zrobić, aby jak najwięcej osób odwiedzających te właśnie strony i wpisy zostawało z Tobą na dłużej.

Fanpage

Sprawdzę dane na Twoim Fanpag’u, aby pokazać Ci, które działania przynoszą najlepsze rezultaty. Dzięki temu będziesz wiedziała czego robić więcej, a z jakich działań zrezygnować.

Indywidualne podejście

Skupię się na tym, na czym zależy Tobie najbardziej – nowych potencjalnych klientach, zwiększeniu zasięgu, wzroście listy mailingowej, wzroście komentarzy czy innych.

Jesteś zainteresowana?

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz – tu poniżej i prześlesz mi go mailem (albo wyślesz maila z opisem, czego potrzebujesz), a ja się do Ciebie odezwę i ustalimy szczegóły. Pisz na adres

marlena@bogatemysli.com

Wysłanie maila nie zobowiązuje Cię do współpracy – najpierw ustalimy szczegóły, a wtedy Ty podejmiesz ostateczną decyzję!