Analiza Danych

Marlena Puchalska-Zaguła

Jako magister zastosowań matematyki w ekonomii – uwielbiam analizować wszystko co się dzieje. Słupki, wykresy i ich analiza to moje ulubione zadania. Pomogę Ci odkryć, co dzieje się w Twoim biznesie, przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania i wskażę, które przynoszą oczekiwane rezultaty.

Zapraszam do współpracy.

Prowadzisz stronę internetową, piszesz bloga i dzięki temu zarabiasz?

A czy sprawdzasz statystyki? Ile czasu Tobie to zajmuje? A może czujesz, że ten czas po prostu marnujesz, bo nie wiesz jak się do tego zabrać? Być może nie czujesz się odpowiednią osobą, żeby to zrobić, albo boisz się tego, co możesz odkryć.

Ja zrobię to dla Ciebie.

Nie musisz tracić swojego cennego czasu na naukę i próby samodzielnej analizy danych. Podczas gdy Ty zajmiesz się swoimi działaniami priorytetowymi, ja zajmę się tym, na co Tobie brakuje czasu, wiedzy czy ochoty – zrobię analizę, przedstawię jej wyniki i podam Tobie wskazówki do zastosowania w przyszłości. To ja zajmę się tą najtrudniejszą i najnudniejszą dla Ciebie częścią, a Tobie pozostanie jedynie zastosowanie się do moich rad i wskazówek i cieszenie się z efektów.

Dostarczam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania:

  • Co robią Czytelnicy na Twojej stronie/blogu?
  • Skąd przychodzą?
  • W którym momencie opuszczają Twoją stronę.
  • Które produkty/artykuły/strony cieszą się największą popularnością, a z których Użytkownicy najczęściej wychodzą?
  • I wiele więcej.

Tak naprawdę to, na jakie pytania odpowiem zależy jedynie od tego jakich odpowiedzi szukasz.

Cenię sobie indywidualne podejście.

W końcu każda z Nas jest inna, mamy różne cele, a tym samym podobne dane interpretujemy na różne sposoby. Dlatego Twoim pierwszym krokiem będzie napisanie do mnie. Omówimy interesujące Ciebie kwestie i wspólnie ustalimy szczegóły naszej przyszłej współpracy.

Mam dla Ciebie Bogatą ofertę analiz i konsultacji.

Możesz stworzyć Swój własny unikatowy pakiet – i do tego Cię zachęcam. Dzięki temu dostaniesz dokładnie to, czego w danym momencie potrzebujesz – gotową analizę, krótką konsultację, a może analizę plus konsultację, w trakcie której wyjaśnię Tobie, co i jak zrobiłam i jak tą wiedzę możesz teraz zastosować w Swoim biznesie.

 

Pisz na adres  marlena@bogatemysli.com

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc.

ANALIZA DANYCH

Przeanalizuję dla Ciebie statystyki i wskażę dalsze działania.

KONSULTACJE

Potrzebujesz pomocy w samodzielnej analizie, a może kogoś kto wytłumaczy Ci jak to zrobić?

PAKIET - ANALIZA PLUS KONSULTACJE

Potrzebujesz czegoś więcej, niż tylko wyników analizy i wskazówek? W trakcie konsultacji możemy omówić interesujące Cię zagadnienia, odpowiem także na Twoje pytania.

TWÓJ INDYWIDUALNY PAKIET

Czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej? Sama stwórz interesującą Cię ofertę i napisz do mnie.