Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bogatemyef/www/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Newsletter w MailerLite

Zdecydowałaś się wybrać MailerLite jako program do wysyłki maili. I co dalej? Jak wygląda instalacja?

Wszystko pokazuję w filmie. A w myśl zasady zrobione jest lepsze od doskonałego udostępniam 2 filmy – bo nagrywając pierwszy nie pomyślałam o tym, że program nie nagra tego co robię w innym oknie przeglądarki.

 


Podobne artykuły:

CZY POTRZEBNY MI NEWSLETTER?


 

Zaczynamy

 

Oczywiście najpierw musisz założyć sobie nowe konto w MailerLite. W tym celu przechodzisz na stronę i działasz.

Wymagany jest adres email w domenie. Co tobznaczy? Aby potwierdzić własność domeny i tym samym aktywować swoje konto, musisz podać adres email kończący się tak jak Twoja domena – u mnie jest to marlena@bogatemysli.com – po @ jest adres mojej domeny.

 

MailerLite i WordPress

Po uzupełnieniu wszystkich danych przechodzimy do integracji MailerLite z naszym WordPressem. 

W tym celu wybieramy w prawym górnym rogu Integracje, na liście szukamy WordPress, klikamy po prawej Użyj i zjeżdżamy na dół strony gdzie znajdziemy API KEY. 

Jest on potrzebny do połączenia MailerLite z wtyczką zainstalowaną w naszym WordPressie. Instalacja wtyczki pokazana jest w drugim filmie 😉

To wszystko. Teraz czekasz jedynie na maila potwierdzającego, że Twoje konto jest aktywne.

 

Działamy dalej – Wyzwanie

A już w poniedziałek 14 stycznia zaczynamy bezpłatne Wyzwanie, w trakcie którego pokaże Tobie kolejne kroki do zdobycia pierwszego adresu, wysłania pierwszego maila i stworzenia automatyzacji maili.