Dlaczego akurat Bogate Myśli?

No cóż, co do myśli,  to od myśli właśnie wszystko się zaczyna. Każda nasza aktywność, podjęta decyzja, działanie poprzedzone jest myślą: a może by tak coś takiego zrobić. Potem myślimy trochę więcej lub mniej, w zależności od charakteru, aż w końcu mamy dość myślenia i przechodzimy do działania. Tak czy siak to myśl inicjuje wszystko co dzieje się w naszym życiu.

 

Dlaczego te myśli mają być bogate?

Bo im bogatsze są myśli, tym nasze życie także staje się bogatsze. Dosłownie i w przenośni. Jeśli myślimy tylko o bardzo przyziemnych sprawach, to w efekcie prowadzimy bardzo przyziemne życie. Wstajemy rano by iść do pracy, wracamy żeby coś zjeść, pooglądać telewizor, wyjść z psem na spacer, odhaczyć kolejny dzień w kalendarzu i idziemy spać w oczekiwaniu na kolejny, taki sam dzień.

Jeśli nasze myśli krążą wokół wielu różnych dziedzin, to po pracy czy szkole wychodzimy pobiegać, spełniamy swoje marzenia, realizujemy wymyślone przez nas plany. W następstwie myśli o spełnieniu jakiegoś marzenia czy zrealizowania planu wprowadzamy do naszego życia czyny, które nas przybliżają do osiągnięcia zamierzonego celu.

A teraz dosłownie Bogate Myśli, bo pieniądze, sukces zawodowy i prywatny, wolność/niezależność finansowa będą tematami, wokół których powstanie ten blog. Aby to wszystko stało się możliwe, nasze myśli muszą zostać wzbogacone zarówno śmiałymi marzeniami, umiejętnie tworzonymi planami realizacji tych marzeń, wiedzą o pieniądzach i finansach oraz informacjami z wielu innych dziedzin.

Dopiero połączenie wielu elementów wiedzy z różnych dziedzin, w odpowiednich dla nas proporcjach sprawi, że osiągnięcie przez nas sukcesu w zamierzonej dziedzinie stanie się możliwe prostsze, a także sukces ten będzie nie tylko wynikiem chwilowego przypływu entuzjazmu, ale stanie się nieodłącznym elementem naszego życia.

MYŚL + PLAN + INTERDYSCYPLINARNOŚĆ + PRACA = SUKCESZOSTAŃ ZE MNĄ W KONTAKCIE – DOŁĄCZ DO LISTÓW BOGATYCH MYŚLI
DOŁĄCZ DO GRUPY – BOGATE MYŚLI NA DRODZE DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ