PLAN PODBOJU ŚWIATA - STRATEGIA - Bogate Myśli

Marlena Puchalska-Zaguła zaprasza

Dołącz do mnie, aby stworzyć

 

Plan Podboju Świata

 

 

 

Zamiast błądzić po omacku i narzekać na Swój los, stwórz strategię finansową, która pozwoli Ci na życie, jakiego pragniesz.

Nie panujesz nad Swoimi wydatkami.

Niby dobrze zarabiasz, ale sama nie wiesz co dzieje się z Twoimi pieniędzmi?

i

Nie wiesz co zrobić, aby poprawić Swoją sytuację finansową?

Marlena Puchalska-Zaguła

 

Pomagam zrozumieć świat finansów i pieniędzy 😉 Tłumaczę zawiłe kwestie w jak najprostszy sposób – wszystko po to, aby każda z Nas mogła przejąć kontrolę nad Swoimi pieniędzmi i tworzyć przyszłość o jakiej marzy!

Jako magister matematyki – uwielbiam analizować wszystko co się dzieje. Pomogę Ci odkryć, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi, gdzie i kiedy uciekają. Stworzę dla Ciebie raport, na podstawie którego wspólnie ustalimy plan działania na najbliższe tygodnie.

Zapraszam do współpracy.

Często zdajemy sobie sprawę z tego, że coś w naszym życiu finansowym jest nie tak, ale nie wiemy co. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak żyjemy i wydaje nam się, że nic nie można zmienić. Podobne wzorce zachowań obserwujemy wokół nas, więc zdaje nam się normalne, że wydajemy wszystko to, co zarobimy. 

Ale to wcale nie znaczy, że tak musi być. Wszystko można zmienić – ale potrzeba do tego odpowiedniej wiedzy, aby stworzyć dopasowaną do potrzeb i możliwości strategię działań.

Jak to będzie wyglądało:

Regularne spotkania.

Będziemy spotykać się regularnie – raz na tydzień lub dwa tygodnie, w zależności od Twoich potrzeb. Wszystko będzie odbywało się online. Każde spotkanie zostanie nagrane – o ile będziesz tego chciała, abyś mogła obejrzeć powtórkę, przeanalizować naszą rozmowę i wyciągnąć z niej jeszcze więcej cennych informacji i wskazówek.

i

Raporty.

Po każdym spotkaniu otrzymasz raport. W jego skład będzie wchodziła analiza Twojej sytuacji oraz ocena przybliżania się do wyznaczonego na początku celu finansowego. Otrzymasz informacje o zastosowanych działaniach, ich wynikach oraz ewentualnych zmianach, które pozwolą Ci na osiągnięcie celu w zamierzonym czasie.