Ludzie o pozytywnym nastawieniu do życia.

Zapewne znasz osoby, które są zawsze uśmiechnięte, pozytywnie nastawione do wszystkiego co je w życiu spotyka. Przebywając w otoczeniu takich ludzi zaczynasz zazdrościć im życia jakie prowadzą, szczęścia jakie osiągnęli myśląc, że to wszystko dzięki rzeczom materialnym. Po dokładniejszej analizie sytuacji może okazać się, że taka zawsze uśmiechnięta, emanująca szczęściem osoba ma gorzej płatną pracę niż Ty, rzadziej wyjeżdża na wakacje, a może nawet wcale bo jej nie stać, ma dużo mniejsze mieszkanie, gorszej jakości rzeczy.

Dlatego zastanawiasz się od czego zależy jej szczęście. Często wystarczy sama zmiana podejścia do życia, nauka cieszenia się małymi rzeczami, małymi sukcesami, a nasze życie staje się piękniejsze, uśmiech pojawia się na twarzy i z entuzjazmem czekamy na to, co nas spotka.

 

Ludzie pozytywni w Twoim otoczeniu.

Jeżeli znasz osoby, które odznaczają się pozytywnym podejściem do życia, umiejętnością poszukiwania dobrych stron w każdej przeżywanej sytuacji, zapewne lubisz przebywać w otoczeniu tych osób. Po krótkiej rozmowie problemy staja się banalne a ich rozwiązanie tak oczywiste, że zaczynasz zastanawiać się czym tak właściwie zamartwiałaś się przez te ostatnie tygodnie.

Dzielenie się swoimi pomysłami przychodzi Ci łatwo, a do tego postawa mówiąca, że z pewnością osiągniesz sukces, Twoje produkty są świetne i znajda odbiorców dodaje Ci skrzydeł i chęci do ciężkiej pracy nad poprawą oferowanych produktów, dzięki czemu stają się one jeszcze lepsze. Jeżeli sama cechujesz się takim myśleniem lub żyjesz z kimś o takim nastawieniu, Twoja praca zyskuje na jakości dzięki wierze we własne siły oraz możliwość osiągnięcia sukcesu.

Zaczynając otaczać się osobami pozytywnymi zaczynamy zastanawiać się jak to możliwe, że kiedyś wśród naszych znajomych tak dużo osób cechowało myślenie negatywne. Widzimy różnicę w podejściu do życia oraz tym co dostajemy. Zauważamy, że osoby negatywne wręcz ściągają na siebie wszystkie nieszczęścia, a osoby pozytywne przyciągają dobre wydarzenia, każde nawet niezbyt fortunne zdarzenie kończy się dla nich szczęśliwie.

 

Pozytywne myślenie a sukces.

Osoby, które myślą pozytywnie są w stanie nie tylko dostrzec, ale przede wszystkim docenić każdy nawet najmniejszy sukces jaki osiągną. Potrafią cieszyć się z osiągania małych rzeczy, zamiast zadręczać się, że przykładowo sprzedaż osiągnęła mniejszy poziom niż zakładali, zauważają to, że udało im się choćby tych parę osób przekonać do swojego produktu.

Dzięki temu, zamiast poczucia porażki, czyją że jest to mały sukces, który przy odpowiednim nakładzie pracy może zostać przełożony na prawdziwe zwycięstwo. Cieszenie się małymi krokami naprzód pozwala takim osobom przeanalizować to co się stało, wyciągnąć poprawne wnioski oraz tak zaplanować następne działania, że przy kolejnej próbie prawdopodobieństwo osiągnięcia oczekiwanego wyniku staje się bardzo duże.

W przeciwieństwie do osób, które zamiast małego sukcesu zauważą wielką porażkę i zrezygnują z dalszych działań, lub stracą nadzieję na osiągnięcie sukcesu co spowoduje obniżenie jakości ich pracy i w rzeczywistości przełoży się na jej gorsze wyniki.

 

Otaczaj się osobami o pozytywnym nastawieniu.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, pracować wydajniej, czuć się lepiej otaczaj się osobami charakteryzującymi się pozytywnym nastawieniem do życia. Dzięki temu także Twoje nastawienie oraz myśli ulegną zmianie. Zaczniesz dostrzegać pozytywne aspekty wydarzeń, zauważać oraz świętować małe sukcesy, a dzięki temu będziesz mieć więcej energii i chęci do działania co pozytywnie wpłynie na Twoje wyniki i przybliży Cię do osiągnięcia celu.

A CZY TY MYŚLISZ POZYTYWNIE?
 


ZOSTAŃ ZE MNĄ W KONTAKCIE – DOŁĄCZ DO LISTÓW BOGATYCH MYŚLI
DOŁĄCZ DO GRUPY – BOGATE MYŚLI NA DRODZE DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ