Share Week 2017

Po raz pierwszy biorę udział w akcji Share Week, której celem jest docenienie innych blogerów i ich wkładu w nasze życie. Zgodnie z zasadami podam trzy miejsca w sieci. Zarówno same blogi, jak i ich Autorki bardzo dużo wniosły w moje życie oraz działalność blogową.

Moje blogowanie

Tworzę ten blog od sierpnia 2015 roku. w tym czasie zmieniłam moje życie diametralnie. Nauczyłam się wielu nowych rzeczy, poznałam wspaniałe osoby, które wpłynęły na mój sposób postrzegania świata i pracy. Chciałabym podzielić się z Tobą trzema miejscami, w których znajduję motywację, siłę do działania i ogrom przydatnej wiedzy.

Moje nominacje do Share Week 2017 

Emigracja Jest Kobietą

To dzięki Katarzynie zmieniłam tak wiele w swojej działalności blogowej. W końcu, po wielu próbach i błędach zaczęłam strategicznie podchodzić do tego, co tworzę. Dzięki wsparciu i pomocy Kasi ruszyłam z miejsca. W tytule widzimy, że blog jest przeznaczony dla Emigrantek, jednak jestem zdania, że każda Kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie – wsparcie, wiarę w słuszność swoich działań i pomoc w odzyskaniu lub dopiero zbudowaniu wiary we własne siły i możliwości. Kasia jest jedną z pierwszych osób poznanych on-line, z którymi nie tylko wymieniałam komentarze blogowe, ale i rozmawiałam – jej energia, chęć do działania i realizowania marzeń potrafią zarażać.

Lekka Zmiana Mamy

Magdę znamy chyba już wszystkie. Uwielbiam jej styl wypowiedzi i to w jaki sposób podchodzi do tematu Mediów Społecznościowych. I chociaż informacje możemy znaleźć obecnie wszędzie – jeśli szukam czegoś z zakresu, którym zajmuje się Magda, zawsze najpierw sprawdzam u Niej ???? Jeśli jeszcze nie znasz tego bloga, to w skrócie znajdziesz tutaj wszystko to, co musisz wiedzieć o istnieniu i promocji w sieci. Magda wręcz zasypie Cię nie tylko informacjami, ale i całymi poradnikami i instrukcjami krok po kroku. I tak – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Marta Krasnodębska

Marta na Swoim blogu pisze o biznesie internetowym. Ale nie tak ważne jest to, o czym pisze, ale to w jaki sposób to robi, a ja uwielbiam Jej styl! To dzięki Jej artykułom zaczęłam strategicznie podchodzić do mojego biznesu i obecności w sieci. Marta uczy nas, jak działać strategicznie, tak aby możliwe stało się zwiększenie zarobków, bez poświęcania pracy większej ilości czasu. Blog pisany jest w języku angielskim – ale jeśli Cię to przeraża lub odstrasza, niedawno wystartował polski blog Marty. Ja z niecierpliwością czekam na kolejny artykuły.

 

To trzy blogi, które czytam najchętniej. Zaglądam tam zawsze gdy szukam rady, motywacji, czy wiedzy. A Ty jakie miejsca w sieci odwiedzasz najchętniej?