Co znajdziesz na tej stronie:

Witaj na stronie Bogatych Myśli.

Cieszę się, że tu jesteś i chciałabym powiedzieć Ci parę słów o tym, co tutaj znajdziesz. W tym momecie najważniejsze jest dla mnie, aby pokazać Ci, że obsługa programów potrzebnych do prowadzenia bizesu online wcale nie jest taka trudna jak może się na początku wydawać. Każdy z opisanych tutaj programów daje nam wiele różnych możliwości wykorzystania – te wszystkie funkcjonalności bywają przytłaczające dla osób początkujących i włąśnie dlatego cały czas tworzę artykuły i instrukcje video, które krok po kroku prowadzą Cię przez wszystkie funkcje. 

Poniżej znajdziesz te progray, których używam wręcz codziennie. Jeśli tylko chcesz, nauczę Cię ich obsługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zaglądnij TUTAJ.

Na początek możesz zapoznać się z artykułami, które na bieżąco uzupełniam. Jeśli potrzebujesz bardziej indywidualnej pomocy, napisz do mnie – możemy pracować w trakcie konsultacji, Mastermindów lub też mogę pewne rzeczy zrobić za Ciebie – jako Wirtualna Asystentka.

 

NEWSLETTER - MAILERLITE

MailerLite jest jednym z wielu programów do wysyłki newslettera. Jego dużą zaletą jest to, że jest darmowy do 1000 subskrybentów i jednocześnie już wersja darmowa posiada wiele zaawansowanych funkcji jak automatyzacje. Do niedawna możliwe było korzystanie z MailerLite w języku polskim, jednak w ostatnim czasie wprowadzono bardzo dużo nowych funkcjonalnośći co spowodowało, że zrezygnowano z tłumaczenia na język polski. Ale nic się nie martw, program jest bardzo intuicyjny w obsłudze nawet w języku angielskim. Dodatkowo w poniższych artykułach, bezpłatnych wyzwaniach oraz Ebooku pokazuję krok po kroku jak założyć newsletter.

 

Artykuły:

CZY POTRZEBNY MI NEWSLETTER?

NEWSLETTER W MAILERLITE – JAK ZACZĄĆ?

EDYTOR DRAG AND DROP – OMÓWIENIE

JAK STWORZYĆ EMAIL W EDYTORZE DRAG AND DROP

JAK STWORZYĆ SZABLON EMAIL W EDYTORZE DRAG AND DROP

JAK WYSŁAĆ EMAIL W MAILERLITE – USTAWIENIA KAMPANII

JAK STWORZYĆ I DODAĆ PDF DO POBRANIA W MAILERLITE

JAK STWORZYĆ I OSADZIĆ NA STRONIE FORMULARZ ZAPISU Z MAILERLITE

MAILERLITE – JAK WYSŁAĆ EMAIL DO OSÓB NIEAKTYWNYCH

 

DIVI

Divi to jeden z wielu motywów do WordPressa.

Używam go od kilku lat i jestem w nim dosłownie zakochana. Daje mi wiele możliwości – budowanie stron za pomocą buildera, klonowanie istniejących stron czy wpisów – co znacznie skraca czas tworzenia nowej strony, jeżeli chcemy aby układ był podobny do już istniejącej strony. Dzięki Divi tworzę strony lądowania w mojej domenie.

Artykuły:

JAK SZYBKO DODAWAĆ ARTYUŁY W DIVI

OBS/ZOOM

Są to programy przydatne do nagrywania video czy nagrywania transmisji na żywo lub webinarów.

Zoom jest bardzo intuicyjnym programem – używam go najczęściej do prowadzenia konsultacji czy nagrywania video, którego głównym celem jest pokazanie tego co robię na ekranie. W wersji darmowej możesz prowadzić nieograniczoną ilość konsultacji 1×1, a w przypadku rozmów, w których udział bierze więcej osób występuje ograniczenie do 40 minut.

OBS jest moim ulubionym programem do prowadzenia transmisji na żywo na Facebook’u czy prowadzenia webinarów. Jest to darmowy program, którego obsługa jest już trochę mniej intuicyjna, ale nadal spokojnie do opanowania. Tym programem także można nagrywać video instrukcje z pokazaniem tego co robimy na ekranie komputera.

Atykuły będą dodawane na bieżąco.