POZNAJMY SIĘ

Znajdziesz tu garść informacji o mnie i o Bogatych Myślach 😉

Kim jestem?

Jestem matematykiem i choć matematyka i analiza to coś co uwielbiam, daleko mi do fanatyczki. Potrafię godzinami patrzeć na wykresy i liczby i czekać aż opowiedzą mi swoją historię. Najlepsze jest to, że zawsze w końcu zaczynają mówić, a do tego nigdy nie kłamią – o ile nikt przy nich nie majstrował.

Uwielbiam czytać książki – mój życiowy rekord to 1400 stron w jeden dzień – to nie był dobry pomysł.

Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące statystyk biznesowych i analizy danych – choć o tym dopiero zaczynam pisać. Chcę dzielić się z Tobą moją pasją, dlatego tych tematów będzie tutaj więcej.

Zdecydowana większość dotychczasowych artykułów dotyczy finansów, edukacji finansowej czy rozwoju osobistego.

Zapraszam do czytania i częstych odwiedzin. Staram się tłumaczyć zawiłe kwestie matematyczne czy finansowe tłumaczyć w jak najprostszy sposób, tak aby każda z nas mogła je zrozumieć.

A teraz trochę prywaty i więcej o mnie.

Od czterech lat jestem mamą małego szoguna. Nie jest łatwo, ale przynajmniej nie mam czasu się nudzić! Od dwóch lat mieszkamy w Anglii, gdzie Jaś chodzi do szkoły dając mi tym samym prawie 6 godzinn na pracę w domu w normalnych warunkach: w ciszy i przy dziennym świetle.

Jeżeli masz do mnie jakieś konkretne pytanie – pisz śmiało. Odpowiadam zawsze, choć raczej nie w trybie natychmiastowym 😉 Zapraszam Cię też na fanpage Bogatych Myśli oraz na Instagram – a tam już zdecydowanie więcej prywaty.

marlena@bogatemysli.com