Czasem bywa tak, że utkniesz i nie wiesz jak ruszyć dalej, mijają godziny a Ty dalej jesteś w tym samym miejscu. Wydaje się, że coś jest nie do przejścia, ale tak bywa, szczególnie na początku oswajania się z nowym programem. I choć tak bywa, to wcale nie musi – możesz umówić się na konsultację, omówimy problem i znajdziemy rozwiązanie. Jeśli to coś co robię codziennie, po prostu pokażę Ci co i jak. Możesz też zlecić mi wykonywanie pewnych rzeczy za i dla Ciebie.
 

Trochę o mnie

Od prawie czterech lat prowadzę blog i profile w social media – może i nie cieszą się one jakąś zawrotną popularnością, ale w tym czasie opanowałam funkcjonowanie wielu programów, aplikacji i innych udogodnień. 
 
Korzystałam z dwóch programów do email marketingu – o MailerLite stworzyłam nawet kurs, testowałam też trzeci program, który będzie moim kolejnym wyborem. 
 
WordPressa uczyłam się sama od podstaw, obecnie wszystko robię w nim samodzielnie. Zaczęłam także korzystać z Divi do tworzenia ładnych wizualnie stron czy stron lądowania – wcześniej korzystałam z kilku rozwiązań, ale nie spełnily one moich oczekiwań. 
 
Nie jestem ekspertem od tworzenia porywających treści i pewnie nigdy nie będę. Ale mogę Ci pomóc w tym wszystkim co następuje gdy treść już masz – publikacja, tworzenie strony, wysyłka maili, tworzenie automatyzacji i tak dalej. Przeklikam dla Ciebie to co trzeba, abyś ty miała czas na to, co ważne i istotne dla Ciebie, Twojego biznesu i Twojej rodziny. Odzyskasz czas na tworzenie ofert i produktów, konsultacje z klientami, zabawę z dzieckiem czy rozrywkę. 
 
Działam szybko ale przede wszystkim dokładnie. W trakcie konsultacji ustalimy zakres moich działań. Zaczniemy od tego, że opowiesz mi w czym chciałabyś uzyskać pomoc, a ja w miarę moich możliwości ci jej udzielę. W miarę moich możliwości, bo nie znam się na get response, więc nie zabiorę się od razu za tworzenie automatyzacji w tym programie. Oczywiście nie wykluczam sytuacji kiedy poznaje obsługę nowego programu, po to aby Tobie pomoc, ale to oczywiście zajmie trochę czasu, zanim opanuje go w odpowiednim stopniu. 
 
Do każdego projektu czy zlecenia podchodzę indywidualnie, wspólnie ustalimy zatem dokładną formę naszej współpracy. Możemy pracować w ramach konsultacji, w trakcie których uczę cię jak coś zrobić, mogę też pracować samodzielnie w zależności od potrzeb zarówno twoich jak i danego projektu. 
Stworzyłam pewne pakiety dla oferty mojej pomocy, choć oczywiście dokładnie ustalamy wszystko w trakcie indywidualnej rozmowy. Dzięki temu dostaniesz rozwiązanie na miarę Twoich rzeczywistych potrzeb. Ale jeśli wiesz, że będziesz potrzebowała więcej mojej pomocy, dzięki pakietom będzie taniej. 
Konsultacja 60 minut 150 złotych
 
Moja pomoc
1 godz 95 złotych
5 godzin 425 złotych
10 godzin 845 złotych

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wykupienia na przykład 3 godzin. Jednak cenowo będzie to tak jakbys kupiła 3 razy po godzinie 3×95=285.

Pamiętaj też, że to co Tobie zajmuje godzinę albo i dłużej ja mogę być w stanie zrobić w kilka minut.

W razie pytań o wolne terminy oraz w celu ustalenia szczegółów, pisz proszę na adres marlena@bogatemysli.com