Marlena Puchalska-Zaguła zaprasza

Dołącz do mnie i zrealizuj Swoje marzenia

Czy masz marzenia?

Czy stać Cię na ich realizację?

Czy jesteś gotowa, aby z nich raz na zawsze zrezygnować?

Wszystkie mamy marzenia i plany na przyszłość, jednak nie każda z nas je spełnia. Zatem, co takiego odróżnia te osoby, które realizują swoje marzenia od pozostałych?

Dlaczego tak często słyszymy lub nawet same używamy wymówki, że nie stać nas na realizację naszych marzeń? Czy rzeczywiście tak jest?

To, co rozróżnia osoby spełniające swoje marzenia od całej reszty, to podejmowanie działania! Ale oczywiście nie chodzi o byle jakie działanie, a realizowanie tych zadań, które przybliżają nas do celu.

Tylko jak wybrać te działania, co zrobić, a z czego zrezygnować, aby w ogólnym rozrachunku codziennie być choć o krok bliżej realizacji naszych marzeń?

 

Potrzeba do tego odpowiedniego planu działania. Popartego Twoją obecną sytuacją życiową oraz możliwościami finansowymi, choć nie tylko. Może brzmi to skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest to łatwiejsze, niż się wydaje.

Dlatego zapraszam do dołączenia do programu Plan Realizacji Marzeń, w trakcie którego wspólnie stworzymy taki plan dla Ciebie!

Kim jestem?

Marlena Puchalska-Zaguła

 

Pomagam zrozumieć świat finansów i pieniędzy 😉 Tłumaczę zawiłe kwestie     w jak najprostszy sposób – wszystko po to, aby każda z Nas mogła przejąć kontrolę nad Swoimi pieniędzmi i tworzyć przyszłość o jakiej marzy!

Jako magister matematyki – uwielbiam analizować wszystko co się dzieje. Pomogę Ci odkryć, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi, gdzie i kiedy uciekają. Ale także sprawdzę, gdzie można wygospodarować dodatkową gotówkę. Wszystko po to, abyś zrealizowała Swoje marzenia!

Zapraszam do współpracy.

Jak to będzie wyglądało?

b

Plan działania.

Pokażę Tobie jak stworzyć indywidualny plan działania oraz jak sprawdzić, czy rzeczywiście przybliżasz się do celu tak szybko jak oczekujesz. Następnie wspólnie stworzymy plan specjalnie dla Ciebie. Znajdziemy wszystkie brakujące elementy – tak aby w trakcie realizacji nie pojawiały się nieprzewidziane problemy, które spowodują odsunięcie w czasie realizacji Twojego marzenia. Zadbamy o wszystko już na samym początku, aby zostały Ci tylko zadania do zrealizowania.

Konsultacje

Po każdej naszej rozmowie dostaniesz Checklistę z zadaniami do wykonania. Na kolejnym spotkaniu sprawdzimy czy wykonane działania przyniosły nam oczekiwane rezultaty. Takich konsultacji odbędziemy pięć, w odstępie około czterech tygodni. To zapewni Tobie czas na wprowadzenie w życie proponowanych działań oraz pozwoli Ci na własne oczy zobaczyć ich efekty. Wszystko po to, abyś na bieżąco wiedziała jak dużo już zrobiłaś i jak blisko jesteś momentu, kiedy Twoje marzenie stanie się rzeczywistością.

Autorskie narzędzia

W trakcie trwania programu będziemy korzystać z moich autorskich narzędzi, które ułatwią Tobie pracę. Będzie to między innymi kalkulator, który w bardzo łatwy sposób pokaże Ci, kiedy będziesz mogła urzeczywistnić Swoje marzenie. Dzięki uzupełnieniu kilku linijek, co miesiąc zobaczysz jak bardzo zbliżasz się do Swojego marzenia.

Program indywidualny lub grupowy.

Możemy pracować indywidualnie – wtedy będziemy tylko we dwie, a Twoje marzenie będzie naszym jedynym priorytetem

Możesz też zdecydować się na dołączenie do programu grupowego, ale wtedy w rozmowach będzie uczestniczyło kilka Kobiet, a każda będzie chciała zrealizować Swoje marzenie. Oczywiście są też plusy takiego rozwiązania – poza niższą ceną – w trakcie rozmowy będziemy mogły zrobić burzę mózgów, a rozwiązania stosowane przez pozostałe uczestniczki będą mogły okazać się wprost idealne także dla Ciebie.

Sesja wstępna.

Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy chcesz ze mną pracować zapraszam do zarezerwowania sesji wstępnej. W trakcie 30 minutowej rozmowy omówimy najważniejsze kwestie związane z realizacją Twojego marzenia. Cena takiej sesji to 79 złotych, ale jest jeden warunek – napisz mi jakie marzenie chciałabyś zrealizować!